VIERNES 16


18,30
INAUGURACIÓN TXOTXONGILO EGUNA

INAUGURAZIOA
KULTUR ETXEA

19,30 “EL CRISTAL OSCURO” FILMA ETA MAKING OFFA
KULTUR ARETOA ESPACIO A TOKIA

24:00
EL TENDERETE : “LA MILONGA DEL BABALÁN”
HOGAR DE JUBILADOS ESPACIO B TOKIA




SÁBADO 17


11:00 A 14:00
TXOTXONGILO ERAIKUNTZA TAILERRA
TALLER DE CONSTRUCCIÓN DE MARIONETAS
KULTUR 2 ESPACIO I TOKIA

11:00 A 14:00 AURPEGI MARGOKUNTZA TAILERRA
TALLER DE MAQUILLAJE
GOIRI ERDIKOA ESPACIO C TOKIA

11:00 BEHI-BI`S : “NI ARRATOI”
LUDOTEKA ESPACIO D TOKIA

12:00 ANTZEZKIZUNA : “EUSKAL IPUINAK”
KULTUR ARETOA ESPACIO A TOKIA

12:00 CORRADO MASACCI : “PARACALLES”
GOIRI ERDIKOA ESPACIO C TOKIA

13:00 PANTA RHEI : “TXARIBARI”
PLAZA DE LA IKURRIÑA ESPACIO E TOKIA

16:00 TXOTXONGILLO : “HERENSUGEA”
HOGAR DE JUBILADOS ESPACIO B TOKIA

17:00 COLECTIVO HUMO : “BENJAMÍN EL VIAJERO”
POLIDEPORTIVO ARTEBE ESPACIO F TOKIA

17:00 A 19:00 TXOTXONGILO ERAIKUNTZA TAILERRA
TALLER DE CONSTRUCCIÓN DE MARIONETAS
KULTUR 2 ESPACIO I TOKIA

17:00 A 19:00 AURPEGI MARGOKUNTZA TAILERRA
TALLER DE MAQUILLAJE
GOIRI ERDIKOA ESPACIO C TOKIA

17:30 CORRADO MASACCI : “PARACALLES”
GOIRI ERDIKOA ESPACIO C TOKIA

18:00 BIHAR: “ADARBAKAR URDINA”
KULTUR ARETOA ESPACIO A TOKIA

19:00 MARI TEATROA: “HESIAK ETA LEHIOAK”
HOGAR DE JUBILADOS ESPACIO B TOKIA

20:00 “DENTRO DEL LABERINTO” FILMA ETA MAKING OFFA
KULTUR ARETOA ESPACIO A TOKIA

23:00
GALA UNIMA EUSKAL HERRIAREN GALA
GOIRI ENPARANTZA ESPACIO G TOKIA




DOMINGO 18



11:00 A 14:00
TXOTXONGILO ERAIKUNTZA TAILERRA
TALLER DE CONSTRUCCIÓN DE MARIONETAS
KULTUR 2 ESPACIO I TOKIA

11:00 A 14:00 AURPEGI MARGOKUNTZA TAILERRA
TALLER DE MAQUILLAJE
GOIRI ERDIKOA ESPACIO C TOKIA

11:00 AZIKA : “BARNE ILUNA”
KULTUR ARETOA ESPACIO A TOKIA

12:00 CORRADO MASACCI : “PARACALLES”
GOIRI ERDIKOA ESPACIO C TOKIA

12:30 TXALAPARTARIK : “TXALAPARTARIK”
PLAZA DE LA IKURRIÑA ESPACIO E TOKIA

16:00 IRRINTZI : “ZAPATARIA ETA PRAKAGORRIAK”
KULTUR ARETOA ESPACIO A TOKIA

17:00 ROSA Mª MARTÍNEZ : “ROSA, KONTAIDAZU IPUIN BAT”
LUDOTEKA ESPACIO D TOKIA

17:00 A 19:00
TXOTXONGILO ERAIKUNTZA TAILERRA
TALLER DE CONSTRUCCIÓN DE MARIONETAS
KULTUR 2 ESPACIO I TOKIA

17:00 A 19:00 AURPEGI MARGOKUNTZA TAILERRA
TALLER DE MAQUILLAJE
PLAZUELA ARTEBE ESPACIO H TOKIA

17:30 CORRADO MASACCI : “PARACALLES”
PLAZUELA ARTEBE ESPACIO H TOKIA

18:00 PRO-ISMO CERO : “BASTOA ITZULI, LOREAK IRABAZI”
GOIRI ERDIKOA ESPACIO C TOKIA

19:30 KUKUBILTXO-OSKORRI : “DOKTOR DO-RE-MI”
GOIRI ENPARANTZA ESPACIO G TOKIA